+48 601 84 89 55 efecta.rubik@wp.pl
kobiety

Gabinet Efecta

Czytaj Dalej

"Estetyka to odkrycie wspaniałych rejonów duszy ludzkiej
w celu samodoskonalenia się" - Fiodor Dostojewski

kobiety

&

Ginekologia

Inne...

EFECTA - wykwalifikowana kadra składa się z samych profesjonalistów. Gwarantujemy
bezpieczeństwo operacji oraz zapewniamy osiągnięcie pożądanego efektu.

Ginekologia i Położnictwo

Ginekologia Dziewczęca

Ginekologia Plastyczna

Labioplastyka

Medycyna Estetyczna

nogi

Laser S-CO2 DANA

Jest to urządzenie renomowanej marki cechujące się wysoką jakością, innowacją, funkcjonalnością, niezawodnością.

Zabiegi z wykorzystaniem lasera S-CO2 VAGINAL w nowoczesnej ginekologii estetycznej prowadzą do zmniejszenia wiotkości śluzówki pochwy, zwiększenia napięcia tkanek, podwyższenia elastyczności i stopnia nawilżenia błony śluzowej pochwy, eliminują objawy zespołu rozluźnienia pochwy oraz nietrzymania moczu.

REWITALIZACJA POCHWY LASEREM

  • Jest to nieinwazyjna, niechirurgiczna, bezpieczna i bezbolesna procedura medyczna proawdząca do obkurczenia i odbudowy błony śluzowej pochwy, zmiejszanie obwodu pochwy oraz wzrostu jej elastyczności i nawilżenia.

biodra
nogi

Przebieg zabiegu

Pacjentka jest kwalifikowana do zabiegu po konsultacji lekarskiej u lekarza ginekologa oraz na podstawie aktualnego wyniku badania cytologicznego. Zabieg nie wymaga znieczulenia, rekonwalescencji oraz hospitalizacji.

Laser S-CO2 Vaginal wyposażony jest w specjalną głowicę ze skanerem. Głowica ta jest wprowadzana do pochwy. Jej działanie polega na fototermicznej stymulacji fibroblastów do produkcji nowych włókien kolagenowych. W końcowym efekcie dochodzi do zwiększenia napięć i elastyczności tkanek poddanych zabiegowi. Po około miesiącu pojawiają się widoczne efekty zabiegu - pochwa staje się ujędrniona i bardziej nawilżona

Nietrzymanie moczu

Leczenie z wykorzystaniem lasera

Nieinwazyjna, niechirurgiczna, bezpieczna i bezbolesna procedura medyczna, prowadządza do zmniejszenia wiotkości śluzówki pochwy, zwiększenia napiecia tkanek, powiększenia elastyczności i stopnia nawilżenia błony śluzowej pochwy, eliminując objawy zespołu rozluźnienia pochwy oraz nietrzymania moczu

Leczenie wysiłkowego nietrzymania moczu z wykorzystaniem lasera S-CO2 VAGINAL to bezpieczny, pozwalający na pełną kontrolę zabieg. Podczas zebiegu do wnętrza pochwy za pomocą prowadnicy wprowadzona jest specjalna głowica, wyposażona w skaner, która w sposób kontrolowany wykonuje szereg kolumn ablacyjnych, doprowadzające do punktowych uszkodzeń błony śluzowej. Stymuluje to fibroblasty do odbudowy włókien kolagenowych, a w efekcie końcowym prowadzi do regeneracji okolic cewki moczowej

kwiatek

Plastyka warg sromowych

Labioplastyka z wykorzystaniem lasera zalecana jest u pacjentek z deformacją, przerostem lub asymetrią warg sromowych. Zabiegi wykonywane laserem umożliwiają modelowanie wielkości i kształtu warg sromowych.

Deformacje i asymetria warg sromowych mogą być spowodowane uwarunkowaniami genetycznymi, naturalnym procesem starzenia organizmu, poporodowymi zmianami w wielkości krocza

Niezadowolenie z kształtu i rozmiaru warg sromowych wpływa na samopoczucie kobiety, zaburzenia poziomu satysfakcji w życiu intymnym. Bezpieczne i precyzyjne procedury medyczne z wykorzystaniem lasera S-Co2 VAGINAL pozwalają na przeprowadzenie korekty wielkości kształtu i estetyki warg sromowych zwiększając komfort sfery psychicznej i fizycznej pacjentów pozytywnie wpływając na jej kontakty intymne oraz jakość życia codziennego.

REDUKCJA BLIZN

Blizny po cięciu cesarskim, blizny poopreacyjne, po nacięciu krocza

Usuwanie blizn

Pod wpływem lasera następuje przebudowa blizny polegająca na jej wyrównaniu, odzyskaniu jędrności i elastyczności oraz kolorytu skóry.

Laser S-CO2 VAGINAL

Wyposażony jest w specjalny skaner frakcjonujący, wykonuje kontrolowane nakłuwania ablacyjne w bliźnie i jej okolicach,dodatkowo podgrzewając je, powodując unieruchomienie procesów przebudowy włókien kolagenowych i elastycznych.

problemy

Zabieg

Zabieg trwa około 5 minut, jest przeprowadzany w znieczuleniu miejscowym, obszar pochwy poddawany zabiegowi jest zaczerwieniony z lekkim obrzękiem utrzymującym się kilka godzim. Mogą pojawić się mikroskopijne strupki, które zazwyczaj ulegają złuszczeniu do siedmiu dni.

Efekty

Najlepsze efekty uzyskujemy wykonując 3-6 zabiegów, w zależności od rodzaju blizny i jej wielkości oraz wieku

Formularz Kontaktowy

Informacje Kontaktowe

42-218 Częstochowa, ul.Łódzka 220

Telefon : + 48 601 84 89 55

EFECTA Lek. med. Iwona Rubik

Zapraszamy wszystkich do odwiedzenia naszej Kliniki oraz kontaktu telefonicznego bądź mailowego.

Telefon : + 48 601 84 89 55

Email : efecta.rubik@wp.pl

Strona WWW : www.efecta.eu

Odwiedź nas na: facebook